EKO produkty

ako náhrada


Jednorázových nerozložitelných plastov.
plastové príbory - jednorázové taniere/poháre/kelímky

Viac informácií
ATMU divízia EKO

ATMUdivízia EKO - produktov prináša riešenia pre vašu reštauráciu, bufet, fast-food, festival - náhrada jednorázovych obalov a riadov.

Príbory


Eko vidlička, nôž, lyžica

Šálky na kávu


Eko šálky na kácičku alebo čaj

Poháre na nápoje


Eko poháre na chladené aj teplé nápoje

Víčka a slamky


Pohodlné pitie nápojov

ROZLOŽITELNÉ V PRÍRODE


Materiál, ktorý je 100% rozložitelný v prírode, pretože je vyrobený z čisto prírodných materiálov. Rozklad materiálu prebieha pomocou všadeprítomných mikroorganizmov.

ŽIADNA ŤAŽBA ROPY


Základom našich produktov je druhotný odpad, ktorý vzniká pri spracovaní drevín a poľnohospodárskych plodín. Nijakým spôsobom nezaťažujeme Eko systém, čím chránime prírodu.

ZROVNATEĽNÁ CENA


Vzhľadom na využitie odpadových materiálov a výrobnej technológie sme schopný výrazne znížiť náklady na výrobu, a preto sme schopní už teraz konkurovať štandardným plastom.

BLÍŽIACA SA REŠTRIKCIA


Sme pripravení! Vzhľadom k unikátnym vlastnostiam a zloženiu produktu sme pripravení na blížiace sa európske aj svetové obmedzenia, ako aj na daň s plastov.

Cirkulárna ekonomika

Cirkulárna ekonomika je stratégia udržateľného rozvoja, ktorá vytvára funkčné a zdravé vzťahy medzi prírodou a ľudskou spoločnosťou. Týmto sa človek stáva súčasťou cirkulácie, a nie jej narušitelom.

Funkčný ekosystém v prírode je iba ten, ktorý funguje na princípe cirkulácie. To znamená, že z odpadu sa stáva zdroj pre iný proces tvorenia.

Recyklácia

Páčia sa vám naše produkty ?

Nahraďte plasty za niektorý z našich ekologickych produktov.